סים למטייל

סים איתור מציל חיים!

איתור, באמצעות איכון סלולארי בעת חרום ומצוקה.

למטייל בשיתוף עם חברת Simless-Small World  מספקת פתרונות תקשורת סלולארית למטיילים כבר מספר שנים. מניסיוננו הרב למדנו שהטבע הפראי והמקומות האקזוטיים והמרהיבים אליהם מגיעים המטיילים,  לא אחת מזמנים מצבי קיצון בהן נשקפת סכנת חיים למטייל. ולכן פיתחנו שירות ייחודי של איתור מטיילים בטכנולוגיה של איכון סלולארי ובעלויות שוות לכל נפש. שרות זה מאפשר לנו לנהל מעקב ורישום של מיקום המטייל בפרקי זמן קצובים (בהתאם למסלול הנבחר) וכמובן לאתר בזמן אמת בעת חרום ומצוקה.

לאור הניסיון הרב שצברנו בחילוץ מטיילים הקמנו מערך שלם וצוות מקצועי לניהול "מבצעי איתור". בזמן חרום צוות זה עומד בקשר רציף עם המטייל, אנשי הקשר מטעמו בארץ, חברות הביטוח וכוחות החילוץ וההצלה. אנו מעמידים לרשות המטיילים מוקד דובר עברית בשיחת חינם מכל מקום בעולם , פעיל בכל שעות היממה 24/7.

מהו איכון סלולאר Cell-ID ? איכון תא סלולארי הינו מידע על מיקום המטייל על-פי מיקום האנטנה בה נקלט האות הסלולארי. אין חובה שמחזיק המכשיר יבצע שיחה  מפני שכל טלפון סלולארי מתחבר כל הזמן לאנטנות הקרובות אליו. רמת דיוק המיקום בדרך זו נע בין עשרות מטרים באזורים עירוניים לבין מספר קילומטרים בודדים באזורי ספר שאינם משופעים באנטנות סלולאריות. שרות האיכון מאפשר לקבל בזמן אמת (ON LINE) מידע על מיקום ואף להתחקות אחר המסלול אותו ביצע המטייל.

נתוני האיכון יימסרו על ידי החברה אך ורק למורשים מטעם המטייל, חברת הביטוח או מי מטעמה וכן לכוחות חירום והצלה מוסמכים, וזאת לצורך איתור במקרה חרום ולא למטרות אחרות בכפוף לחוק הגנת הפרטיות ובהתאם ל "הסכם איתור" עליו יחתום המטייל.

מסלולי האיתור המוצעים:

  • שירות איתור Basic בעלות של 15 $ לחודש - מערכת האיתור של סימלס דוגמת את הסים בכל 8 שעות ואוספת נתונים. בשעת חרום יופעל איתור בזמן אמת. לחץ למילוי טופס איתור BASIC
  • שירות איתור Classic בעלות של 30$ לחודש - מערכת האיתור של סימלס דוגמת את הסים בכל 4 שעות ואוספת נתונים. בשעת חרום יופעל איתור בזמן אמת .לחץ למילוי טופס איתור CLASIC
  • שרות איתור Premium בעלות של 40 $ לחודש - מערכת האיתור של סימלס דוגמת את הסים בכל 30 דקות ואוספת נתונים. בשעת חרום יופעל איתור בזמן אמת. לחץ למילוי טופס איתור PREMIUM

כרטיס סים למטייל הינו היחיד שיכול לספק פתרון כולל של שיחות, הודעות SMS , גלישה ביעדים נבחרים, ושרותי איתור וכל זאת במחירים מוזלים.

"למטייל" לשרותך

מעוניין בשיחה עם נציג? או התקשר 077-3334566