ביטוח נסיעות לחו"ל לילדים

בין אם את טסים ביחד עם הילדים שלכם על אחת כמה וכמה אם הילד שלכם טס לחו"ל לבדו - ביטוח נסיעות לילדים מתחת לגיל 18 חשוב מאוד!

אפשרויות נסיעה לחו"ל עם ילדים

כל הורה בוודאי יודע שנסיעה לחו"ל עם הילדים היא חוויה משפחתית כייפית ומגבשת, אבל גם חוויה מאתגרת. כאשר נוסעים לחו"ל עם כל המשפחה, ייתכנו תקלות בלתי צפויות, אובדן מזוודה חיונית או חום גבוה באמצע הלילה, ועל כן גדלה עוד יותר החשיבות של ביטוח נסיעות מקיף ומותאם אישית לכל בני המשפחה, כולל ביטוח נסיעות לילדים כמובן.

במידה ואחד הילדים סובל מבעיה רפואית קיימת, חשוב מאוד לעדכן את הנציג במהלך הבירור והזמנת הביטוח, על מנת לוודא שתקבלו את הכיסוי המקסימלי והמתאים ביותר עבורו ועבורכם.

שימו לב כי בפוליסת דרכון למטייל First Class, התעריף עבור ילדים בין הגילאים 0-17, נמוך יותר ממחיר הפוליסה לגילאים 18-60 (לתקופה של עד 30 יום).

נוסעים עם כל המשפחה לתקופה ארוכה יותר מחודש ימים? פוליסת דרכון First Class היא המתאימה ביותר עבורכם.

מה גובה הכיסוי להוצאות הכרוכות בהטסת הילד לארץ במקרה הצורך?

גבול האחריות של הוצאות רפואיות בחו"ל בעת אשפוז, פינוי יבשתי לבי"ח קרוב או במידת הצורך - הטסה רפואית לישראל - כלולה גבול האחריות להוצאות רפואיות של הפוליסה ובכפוף לתנאי הפוליסה כמובן. לדוגמה בביטוח דרכון למטייל First Class - גבול האחריות עומד על 5,000,000$

הילד טס לבד ואושפז, מה עושים?

במקרים אלו, תכסה הפוליסה של הראל הטסת מלווה ושהיה במקום אשפוזו של המבוטח בחו"ל, בכיסוי של עד 2,500$, כולל השתתפות עצמית ובהתאם לתנאי הפוליסה.

יודעים כבר הכל? לביטוח נסיעות לחו"ל של למטייל לחצו כאן

"למטייל" לשרותך

מעוניין בשיחה עם נציג? או התקשר 077-3334566